O MNIE

Cześć! Skoro jesteś tutaj to prawdopodobnie chcesz się dowiedzieć czegoś więcej o mnie.
Mam na imię Asia i od czerwca 2017 r. dzielę się z Wami swoją opinią na temat wielu kosmetyków. Na co dzień mieszkam w małej miejscowości położonej nie daleko Miasta Zakochanych czy Perły Północy - jak wolicie. Jestem żoną mojego Męża i mamą Martynki.
Dla przyjemności piszę bloga. Wróciłam do tego po wielu latach i od nowa tworzę Asiulcową. Od początku wiedziałam, że będzie to blog urodowy. Nie zajmuję się tym zawodowo, ale jestem wykształcona w tej kierunku.
Zawsze interesowałam się makijażem oraz manicure. Już jako czterolatka mama kupowałam mi pomadki o zapachu truskawek, malin czy poziomek. Tak mi zasmakowały, że lubiłam je jeść. Będąc w zerówce również mama pięknie wymalowała mnie na bal przebierańców. Później sama, po kryjomu, używałam tuszu do rzęs, co nigdy nie zostało nie zauważone. Z czasem rodzice kupowali mi paletki z cieniami i pomadkami dla dzieci na różnego rodzaju jarmarkach czy odpuście, które odbywały się w moim mieście. Sama kolorowe kosmetyki po raz pierwszy kupiłam na Zielonej Szkole. Zdarzyła mi się również sytuacja, że źle się czułam, więc mama zwolniła mnie z lekcji. Lekarstwem okazał się lakier do paznokci.
Kosmetyki towarzyszą mi od najmłodszych lat. Teraz jestem już w stanie bardzo dokładnie określić, które kosmetyki będą dla mnie dobre, a które wręcz przeciwnie. Szczególnie bliskie są mi te naturalne. Uwielbiam je coraz bardziej. Z wielką chęcią dzielę się tą wiedzą z Wami i mam nadzieję, że jest ona dla Was przydatna.
Od pewnego czasu do kategorii beauty dołączyła także moda oraz lifestyle.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli już tu jesteś, zostaw po sobie ślad. Będzie mi bardzo miło! ❤
Komentując bloga zgadzasz się na przetwarzanie danych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie i w każdej chwili możesz z tego zrezygnować. Celem ich zbierania jest zapobieganie Spamu
Na wszystkie pytania odpowiadam pod komentarzem.